kinder

Контакти:

82100, вул. Козловського,59,
м. Дрогобич, Львівська обл.
Телефон: +38 (03244) 3-83-12

Ділення досвідом

 

15 грудня 2015 р. дитсадок «Ангелятко» вітав у себе в гостях понад 50 учасників дводенних реколекцій з Дрогобицького округу – вчителів християнської етики й вихователів, які викладають християнське виховання в дошкільних навчальних закладах. Гості мали нагоду відвідати заняття з довкілля в старшій групі «Сонечко» і молодшій групі «Віночок». Своєю педагогічною майстерністю ділилися вихователі п. Наталія Мудрик і п. Марія Лепка. Відвідувачів зворушила молитва до св. Миколая наймолодших вихованців.
С. Євфросинія Сеник провела екскурсію по дошкільному навчальному закладі й розповіла про заснування і діяльність дитсадка, поділилася деякими досягненнями й проблемами, з яким зустрічається католицький навчальний заклад.
Методист відділу освіти п. Людмила Разумна зазначила, що окрім своєї специфіки як католицького дитсадка, «Ангелятко» працює як і державні ДНЗ за регіональною програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», і що педагоги закладу беруть участь у всіх методичних заходах міста.
П. Люба Войтко, голова єпархіальної комісії у справах освіти й виховання, організатор реколекцій, щиро подякувала від імені всіх гостей працівникам дитсадка за ділення досвідом виховання «ангелят» і пригостила діточок солодкими мандаринками. Відчуваючи дух свята, усі разом, і великі, і маленькі, заспівали «Ой хто, хто Миколая любить».