kinder

Контакти:

82100, вул. Козловського,59,
м. Дрогобич, Львівська обл.
Телефон: +38 (03244) 3-83-12

Тиждень безпеки дитини

З 30 травня по 3 червня 2016 року у всіх дошкільних навчальних закладах Дрогобича відбувся Тиждень безпеки дитини. В дитсадку "Ангелятко" окрім звичних занять діти про правила безпечного поводження в навколишньому світі дізнавалися через цікаві екскурсії, зустрічі, виховні заходи. Так, на початок Тижня до нас прибули на своїй службовій машині три працівники поліції на чолі з дільничим інспектором п. Андрієм. Діти з великим зацікавленням слухали гостей про правила поведінки на дорозі й задавали питання, тішилися можливістю зблизька оглянути службовий автомобіль.

У четвер, 2 червня, майже всі вихованці вирушили на екскурсію в пожежну частину, де нас гостинно прийняли й познайомили зі своєю нелегкою працею пожежники-рятівники.

Як підсумок Тижня безпеки педагогами, на чолі з вихователем п. Наталею Мудрик, була підготовлена розвага "Береженого Бог береже". Молодші дошкільнята групи "Віночок" здивували глядачів своїми театральними здібностями під час творчої інсценізації про козенят, які залишилися вдома самі. Почесними гостями свята було 10 методистів й завідувачів з м. Самбора, учасників регіонального семінару з питань християнського виховання дошкільнят.