kinder

Контакти:

82100, вул. Козловського,59,
м. Дрогобич, Львівська обл.
Телефон: +38 (03244) 3-83-12

Режим дня

8:00-8:45 – прийом дітей, забави, індивідуальна робота з дітьми
8:45-9:00 – ранкова гімнастика, підготовка до сніданку
9:00-9:20 – сніданок
9:30-10:50 – заняття
10:50-12:00 – прогулянка
12:00 – спільна молитва
12:20-12:50 – обід
13:10-15:20 – сон
15:20-15:30 – гімнастика пробудження
15:45-16:00 – полуденок
16:00-16:20 – заняття
16:20-18:30 – прогулянка, забави, індивідуальна робота з дітьми

 

Розклад занять на 2016-2017 навчальний рік

 

 

Молодшо-середня група «Зіронька» 

Понеділок   1. Довкілля

                    2. Музика

Вівторок 1. Розвиток мовлення

               2. Фізкультура

Середа   1. Математика

               2. Музика

               3. Англійська мова

Четвер    1. Малювання
               2. Фізкультура

П'ятниця 1. Християнське виховання

                2. Аплікація/ Ліплення

 
Середня група "Віночок"

 

Понеділок   1. Розвиток мовлення

                    2. Фізкультура+основи здоров'я                  

Вівторок 1. Довкілля

               2. Малювання

3. Музика

Середа   1. Математика

               2. Фізкультура

3. Англійська мова

Хореографія

Четвер    1. Розвиток мовлення
               2. Аплікація/ Ліплення

3. Довкілля

П'ятниця 1. Християнське виховання

2. Музика

               3. Художня література

 

Старша група «Перлинка»

Понеділок 1. Музика
                  2. Математика

   3. Основи здоров'я+фізкультура

Вівторок 1. Розвиток мовлення
               2. Фізкультура

3. Анлгійська мова

Середа 1. Фізкультура
             2. Довкілля

     3. Малювання

     Хореографія             

Четвер 1. Математика

     2. Грамота
     3. Аплікація / Ліплення

Християнське виховання

П'ятниця 1. Художня література  
                2. Англійська мова

                3. Музика

             Хореографія

Молодша група «Сонечко»

Понеділок 1. Розвиток мовлення
                  2. Фізкультура                

Вівторок    1. Музика

                  2. Довкілля

                  3. Малювання

Середа      1. Математика

                 2. Фізкультура
                                   

Четвер  1. Художня література

             2. Аплікація/ Ліплення

П'ятниця 1. Музика

                2. Англійська мова

              Християнське виховання