kinder

Контакти:

82100, вул. Козловського,59,
м. Дрогобич, Львівська обл.
Телефон: +38 (03244) 3-83-12
Редактор

Редактор

Понеділок, 30 листопада 2020 00:00

Свято св. Йосафата

В день св. Йосафата відбулася свята літургії на якій дякували о. Ростиславу за молитву.

Опубліковано Благодійний дитсадок & quot; Ангелятко & quot; & nbsp; Середа, 25 листопада 2020 р.

 

Середа, 07 березня 2018 00:00

Творчий звіт вихователів

 У п'ятницю, 2 березня, відбувся творчий звіт вихователів, що атестуються. Весь наш педагогічний колектив мав змогу переглянути творчі здобутки наших вихователів - п.Оксани Гарасимчук, п.Лілі Шемеляк та п.Марії Лепкої, які презентували свої збірки дидактичних ігор, конспекти відкритих показів та ділились досягненнями з теми самоосвіти.  Під керівництвом п.Лілі, яка веде гурток оригамі, вихователі виготовляли тюльпани, які подарували усім весняний настрій.

 

9 листопада 2017 р. у рамках Тижня української мови педагоги дитсадка «Ангелятко» розширювали запас теоретичних знань і практичних вмінь з народної художньої творчості. Вихователь дошкільного навчального закладу «Світлячок», №11, п. Людмила Філіпова провела майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок, прадавніх забавок і оберегів. Кожен мав змогу зробити ляльку, яка йому найбільше сподобалася (Наречену, Зернушку, Пеленашку, Берегиню та ін.), щоб потім передати знання вихованцям і поповнити національний та ігровий куточки групи.

 

Середа, 12 квітня 2017 00:00

Весну зустрічаймо, діти!

Якщо хочете бути як діти,

Щоб у Царство Небесне ввійти,

Вчіться кожному дневі радіти

І в довірі й любові рости...

Наші "ангелята" кожного дня під час спільної молитви дякують Господеві за новий день, гарну погоду, цікаві заняття й прогулянки, за своїх батьків та вихователів. Особливим днем подяки й прослави Творця стають свята Осені, Урожаю, Весни та ін. 5-6 квітня 2017 року групи "Зіронька" та "Віночок" шукали Весну. Своїм дзвінким співом, поетичним словом та акторськими здібностями вони віднайшли загублену Красуню серед квітів, пташок та метеликів. Наші вихованці, як і Дмитрик із оповідання К. Ушинського "Чотири бажання", хотіли б, "щоб увесь час була весна!".

 

П'ятниця, 13 січня 2017 00:00

Різдвяна коляда

Рано-вранці, до схід сонця

Стукнув Ангел у віконце

Всім новину сповістив

Що Христос ся народив!

Саме так, гучною колядкою та вінчуваннями наші "ангелята" прославляють народження Ісуса Христа, даруючи радість усім працівникам, батькам та гостям.

Четвер, 09 червня 2016 00:00

Проща до Дверей Милосердя

01 червня 2016 року до Дня захисту дітей для спільноти "Ангелятка" була організована засновниками дитсадка проща до катедрального собору Пресвятої Трійці м. Дрогобича з нагоди ювілейного року Божого Милосердя. Діти, батьки, працівники католицького дошкільного навчального закладу мали можливість взяти участь у Божественній Літургії, приступити до Святих Тайн, пройти через Двері Милосердя й отримати повний відпуст.

3 червня 2016 року в дитсадку "Ангелятко" відбувся регіональний семінар на тему "Християнське виховання дітей дошкільного віку в умовах гуманізації дошкільної освіти в Україні" за участю методистів та завідувачів ДНЗ м. Самбора. Методичні аспекти християнського виховання дошкільнят розкрила Разумна Л. М., методист ММК м. Дрогобича. Своїм досвідом у сфері духовного розвитку дошкільнят ділилася директор дитсадка "Ангелятко" с. Євфросинія Сеник. Підбила підсумки роботи семінару методист ММК зі Самбора Поливка В. І.

Четвер, 09 червня 2016 00:00

Тиждень безпеки дитини

З 30 травня по 3 червня 2016 року у всіх дошкільних навчальних закладах Дрогобича відбувся Тиждень безпеки дитини. В дитсадку "Ангелятко" окрім звичних занять діти про правила безпечного поводження в навколишньому світі дізнавалися через цікаві екскурсії, зустрічі, виховні заходи. Так, на початок Тижня до нас прибули на своїй службовій машині три працівники поліції на чолі з дільничим інспектором п. Андрієм. Діти з великим зацікавленням слухали гостей про правила поведінки на дорозі й задавали питання, тішилися можливістю зблизька оглянути службовий автомобіль.

У четвер, 2 червня, майже всі вихованці вирушили на екскурсію в пожежну частину, де нас гостинно прийняли й познайомили зі своєю нелегкою працею пожежники-рятівники.

Як підсумок Тижня безпеки педагогами, на чолі з вихователем п. Наталею Мудрик, була підготовлена розвага "Береженого Бог береже". Молодші дошкільнята групи "Віночок" здивували глядачів своїми театральними здібностями під час творчої інсценізації про козенят, які залишилися вдома самі. Почесними гостями свята було 10 методистів й завідувачів з м. Самбора, учасників регіонального семінару з питань християнського виховання дошкільнят.

Середа, 01 червня 2016 00:00

Випуск 2016

31 травня 2016 року в дитсадку "Ангелятко" відбувся Випускний вечір. Свято розпочалося із подячної молитви й благословення отця-засновника Тараса Гарасимчука у каплиці закладу.

Під час концертної програми випускники продемонстрували свої художні здібності й засвідчили, що є справжіми патріотами рідної Неньки України. До дитячий слів подяки усім працівникам за турботу й любов долучилися батьки, які окрім сумлінного догляду за дітьми високо поцінували християнське виховання, втілене нащодень у заняттях, молитві, доброму прикладі педагогів та обслуговуючого персоналу.

Директор дитсадка, с. Євфросинія Сеник, вручила на пам'ять вихованцям дипломи про закінчення "Ангелятка" й "Абетку від Ангелика".

Сторінка 1 із 6